Prezentační a mutimediální CD-ROM / DVD

V dnešní době přemíry informací z různých reklam je složité zaujmout potencionálního zákazníka tak, aby si zapamatoval určitou nabídku nebo firmu. Jednou z možností, jak se prezentovat, je prezentační CD-ROM. Dalším důvodem, proč vytvořit prezentační nebo mutimediální CD-ROM, je přenos zvukových nebo video souborů, které z důvodu velikosti není vhodné prezentovat na internetu.

Pro koho je tato služba určena?

Hlavní výhody

Pokud je požadováno větší možství prezentačních CD-ROMů nebo DVD, rádi je pro Vás vyrobíme a to včetně potisku.

Popis připravy a výroby

Výroba multimediálních CD-ROM nebo DVD je díky redakčnímu systému Public4 velmi jednoduchá. Pomocí standardního webového rozhraní redakčního systému vytvoříte strukturu, jednotlivé prezentační stránky, přidáte obrázky a soubory, které chcete na CD-ROM / DVD umístit. Do prezentace je možné vložit multimediální obsah jako jsou videosoubory, zvukové soubory nebo animace a dokonce dynamické funkce jako jsou výpočtové formuláře, kvízy a podobně. Jednotlivé stránky (obrazovky) je možné libovolně prolinkovat a dosáhnout tak vysokého stupně interaktivity. Z takto vytvořené prezentace je možné se odkazovat na OnLine obsah uložený na internetu.

Po dokončení úpravy dat se přesunete do aplikace generátoru CD-ROM, kde nastavíte, která data a jakým způsobem se mají na CD-ROM vygenerovat. V dalším kroku již zmáčknutím jediného tlačítka vygenerujete soubory pro CD-ROM / DVD, které se automaticky zabalí do komprimovaného souboru, který si následně můžete stáhnout a na CD-ROM / DVD vypálit. Takto připravené CD-ROM / DVD je kompatibilní s operačním systémem Windows, UNIX / Linux i MacOS. Ve většině případů se po vložení do mechaniky vytvořená prezentace automaticky spustí (pokud není funkce automatického spuštění na daném PC zakázána uživatelem).