Struktura složek: Gallery4u, File4u

K čemu je dobré vytvářet strukturu složek v Gallery4u a File4u. Systém ukládání dat a orientace. Bonus: využití klíčových slov.

Chcete-li s redakčním systémem pracovat efektivně (a šetřit svůj čas) je výhodné zautomatizovat si určité činnosti a udělat si v něm pořádek, který vám bude vyhovovat. K tomu vám chceme pomoci i těmito návody, které se zaměřují na vytvoření systému složek v modulech Gallery4u a File4u. 

Pokud již systém složek máte, gratulujeme vám! Možná vám to připadá jako běžná věc, ale je příjemné si připomenout, že šetříte spousty svého času. Běžný uživatel totiž stráví v součtu desítky minut až hodin ročně tím, že hledá a nenachází svoje uložená data. Proto vám nabízíme následující: vyčleňte si 10 minut svého času a zamyslete se nad systémem složek v Gallery4u a File4u. Pokud vás s redakčním systémem pracuje více, spojte se se svými kolegy a dejte hlavy dohromady. Pro inspiraci přikládáme 2 návrhy (pro Gallery4u a File4), ale pochopitelně váš systém složek může být zcela odlišný - měl by reflektovat jak potřeby vaší organizace, tak vás, jako tvůrců obsahu.

Gallery4u návrh struktury složekFile4u návrh struktury složek

Videonávod, jak se vytváří složky v modulech Gallery4u a File4u.

1145212[1145212][][500][302][true][video][mp4]

Bonus: další tip, jak strukturovat uložená data - použití klíčových slov, která můžete přidat jak k obrázkům (v Gallery4u), tak k souborům (File4u). Plus návod, jak vyhledávat podle klíčových slov.

1145211[1145211][][500][302][true][video][mp4]