Aktuality

30.03.2007

Dnes proběhlo oficiální spuštění aplikace Booking System

Oficiální spuštění rezervačního systému Booking SystemBS proběhlo dnes v hotelu Valdštejn v Liberci. Jedná se o zcela nový produkt postavený jako již tradičně na systému As4u. Přečtěte si více informací.

 
16.03.2007

Jablonecký web pracující na redakčním systému Public4u získal 1. místo v soutěži Zlatý erb!

Oficiální stránky města Jablonec nad Nisou získaly první cenu v krajském kole soutěže Zlatý erb 2007. V kategorii nejlepší webové stránky města obdržel Jablonec první cenu s naším redakčním systémem Public4u již podruhé, poprvé to bylo před dvěma lety. Nejvíce si vážíme maximálního bodového ohodnocení za přístupnost webu, což svědčí mimo jiné o čistotě kódu generovaného naším redakčním systémem. Toto vítězství potvrzuje vhodnost našeho redakčního systému pro státní a veřejnou správu, neziskové organizace, ale samozřejmě i pro komerční sektor.

 
08.01.2007

Nové ovládací prvky v Public4u a Shop4u

V Public4u a Shop4u ode dneška najdete nové ovládací ikonky, které by vám měly trochu zpříjemnit práci s naším administračním rozhraním. Ikonky se nacházejí v horní části navigačního sloupce (viz obrázek - ikonky jsou označeny červeným rámečkem). V Public4u je naleznete v "Redakci", v Shop4u pod "Zboží - Editace kategorií a položek". První ikonka se symbolem domečku je klasický návrat na úvodní stranu. Další - list papíru se znaménkem plus - slouží k přidání nového prvku - v Public4u je to "Přidej záznam", v Shop4u pak "Přidat kategorii". Ikonka se symbolem lupy slouží k vyhledávání článků nebo položek a poslední ikonka se symbolem popelnice je známý "Koš" pro smazané články či položky. V koši v Public4u navíc naleznete ještě ikonku pro vysypání koše. Pro usnadnění jsou ikonky doplněny titulkem, který se objeví po najetí kurzorem nad příslušnou ikonku.

 
06.10.2006

Sync4u k dispozici

Pro hromadné nahrávání obrázků a souborů jsme pro Vás připravili program Sync4u, který si nyní můžete zdarma stáhnout z našich stránek. S pomocí tohoto programu nahrajete Vaše obrázkové galerie do modulu Gallery4u rychle a pohodlně! Totéž platí i o práci s File4u, kde nahrávání i stahování souborů program Sync4u velice usnadňuje.

 
11.09.2006

Generování prezentací na CD-ROM

Na základě požadavku několika zákazníků jsme přidali do systému novou aplikaci umožňující převést stránky vytvořené v redakčním systému Public4u do OffLine verze, kterou je možné například vypálit na CD-ROM. V aplikaci je možné zvolit, které oblasti stránek se mají převést a na které má vést on-line odkaz. Pokud byste chtěli začít tuto aplikaci využívat, kontaktujte nás.

 
23.08.2006

Antispamový filtr diskuze

V noci z 22.8. na 23.8. došlo k masivnímu spamového útoku na diskuze našich zákazníků. Do některých diskuzí přibylo až 3000 příspěvků během několika hodin. Z tohoto důvodu jsme urychleně vybavili naši diskuzi antispamovým filtrem. Filtr funguje na základě opsání kódu z obrázku. Věříme, že tato funkcionalit vyřeší problémy se spamem a přitom neodradí přispěvatele diskuzí.

 
24.07.2006

Publikační a redakční systém Public4u má novou verzi 2.7

I o prázdninách jsme pro Vás připravili aktualizaci. Hlavní změnou je nový systém generování pevných URL a verzování článků v Public4u i souborů ve File4u. Pokřtili jsme také nové aplikace Databáze subjektů a Inzerce. Novinkou je také plná integrace SMS systému do řízení přístupů k funkcionalitám a oprávněním v Public4u i File4u.

 
26.04.2006

Inzertní systém - nová aplikace Public4u

Do rodiny přídavných aplikací redakčního systému Public4u přibyl další přírůstek - INZERCE. Jednoduchá aplikace umožňuje webmasterům vytvářet jednotlivé inzertní kategorie, autorizovat inzeráty nebo nastavit dobu jejich platnosti. Vkládání inzerátů je řešeno jednoduchým formulářem přímo na stránkách, samozřejmostí je vkládání doprovodného obrázku. Odpovědi na inzeráty probíhají dvěma způsoby - přes webový formulář nebo přes zveřejněné kontakty inzerenta. Máte o tuto aplikaci zájem? Kontaktujte nás!

 
28.02.2006

Publikační a redakční systém Public4u má novou verzi 2.6

Nová hlavní verze redakčního a publikačního systému Public4u přinesla především funkci upozornění na nové články pomocí mailu. Uživatel si může detailně nastavit z jaké tématické skupiny chce nové články dostávat. Byl přepsán také mailový systém, takže automatické emaily jsou rozesílány v HTML formátu a jejich spamové hodnocení je nízké nebo nulové.

 
26.01.2006

Sponzorujeme stránky Městské knihovny v Jablonci nad Nisou

Seznamte se s naší další sponzorskou akcí v rámci projektu "Redakční systém dostupný všem" a navštivte prezentaci Městské knihovny v Jablonci nad Nisou. Jedná se o podporu další zájmové skupiny, která se rozhodla využít naší nabídky a otevřela nové stránky pro své čtenáře v našem redakčním systému.

 
 
as4u.cz, s.r.o. | tel.: +420 485 110 911 | e-mail: company@as4u.cz | Zásady ochrany osobních údajů
load