Aktuality

12.03.2009

Jablonec nad Nisou opět zvítězil v krajském kole soutěže Zlatý erb a Hejnice nečekaně obsadili třetí místo

Jablonec nad Nisou opět obhájil prvenství soutěže Zlatý erb v Libereckém kraji. Ale velkým překvapením bylo město Hejnice, které se umístilo na místě třetím. Gratulujeme pracovníkům a webmasterům obou měst, kteří pracují s naším redakčním systémem Public4u. Jsme rádi, že byla ohodnocena druhým místem i elektronická služba Otázky a odpovědi, kterou využívají občané v Jablonci nad Nisou.

 
06.03.2009

Přerov zvítězil v krajském kole soutěže Zlatý erb 2009

Statutární město Přerov zvítězilo v krajském kole soutěže Zlatý erb v Olomouckém kraji. Gratulujeme tímto webmasterce a všem pracovníkům, kteří se na tvorbě tohoto webu podíleli. Ve stejném kraji loni zvítězilo město Šumperk. Obě města využívají náš redakční systém Public4u ve verzi pro veřejnou a státní správu.

 
03.02.2009

Soutěž Zlatý erb o nejlepší webové stránky měst a obcí opět vyhlášena

I v letošním roce se naší klienti zúčastňují soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronickou službu měst a obcí. Mezi městy máme již stálého zástupce město Jablonec nad Nisou , ale i města nová : Prahu 11, Přerov  a  Slavičín. Poprvé máme i zastoupení mezi obcemi  a to Věšín ze Středočeského kraje. Slavnostní vyhlášení výsledků celostátního kola proběhne v Hradci Králové v průběhu konference ISSS  6. 4. 2009.

 
06.07.2008

Redakční systém Public4u podporuje Sitemaps

Vzhledem ke skutečnosti, že všechny velké vyhledávače začaly podporovat seznamy stránek umístěných v doméně pomocí XML souborů takzvaných Sitemaps, začal i náš redakční systém podporovat tento formát. Všechny redakční systémy umístěné na našem hlavním serveru mají automaticky generované sitemaps od tohoto víkendu a pro jeho aktivaci nemusíte nic udělat. Důležité je, aby stránky, které nechcete mít viditelné pro vyhledávače, jste měli správně nastavené v oprávněních a při aktualizacích jste používali volbu aktualizováno. Více informací o Sitemaps najdete například na domovských stránkách projektu www.sitemaps.org nebo v češtině na www.google.com.

 
08.04.2008

Web Jablonce nad Nisou oceněn evropskou cenou EuroCrest

Stránky Jablonce nad Nisou získali cenu EuroCrest za nejlepší webové stránky v Evropě pro rok 2008. Do této soutěže se nominovali vítězstvím v národním kole soutěže Zlatý Erb v minulém roce. Webové stránky Jablonce jsou provozovány na našem redakčním systému Public4u. Jablonci nad Nisou blahopřejeme a přejeme mu mnoho spokojených návštěvníků jejich stránek.

 
07.04.2008

Město Šumperk bramborové

Jen o jednu desetinu uteklo třetí místo v národním kole našim novým klientům, městu Šumperku. Náš systém Public4u používají teprve od ledna letošního roku, a proto toto umístění považujeme za velký úspěch. Gratulujeme jim a přejeme mnoho úspěchů do budoucna.

 
18.03.2008

Jablonec vyhrál krajské kolo Zlatého erbu 2008

Podruhé za sebou získal Jablonec nad Nisou prvenství v krajském kole soutěže Zlatý erb v kategorii nejlepší webová stránka města. Po loňském vítězství v celostátním kole je to potvrzení stále se zlepšující úrovně těchto stránek tak našeho redakčního systému Public4u, který tyto stránky využívají. V tomto roce se sice stránky Jablonce nestanou nejlepšími v republice, jelikož to pravidla nedovolují, ale jsou nominovány do celoevropské soutěže Eurocrest kde jim přejeme mnoho úspěchů.

 
17.03.2008

Město Šumperk získalo 1. místo v krajském kole soutěže Zlatý erb 2008

V pondělí 17. března 2008 v dopoledních hodinách proběhlo v kongresovém sále krajského úřadu Olomouckého kraje vyhlášení prestižní soutěže Zlatý erb o nejlepší internetové stránky měst a obcí. Město Šumperk získalo ocenění nejvyšší - 1. místo v kategorii nejlepší webové stránky města. Webové stránky města Šumperk používají náš redakční systém Public4u ve verzi pro státní správu. Městu Šumperk blahopřejeme a přejeme mnoho spokojených návštěvníků jejich stránek.

 
15.05.2007

Otevřeli jseme portál Shop-City.cz

Nově otevřený portál Shop-City.cz je postaven jako podpůrný marketingový nástroj pro obchody využívající náš elektronický obchod Shop4u. Portál nabízí kromě reklamních ploch aktuality, upozorňující na různé novinky v e-shopech a takzvané "PR" články, pomocí kterých mohou obchodníci informovat o svých výrobcích, produktech a službách. Dalším z marketingových nástrojů, které dává portál obchodníkům do ruky je ShopCity BonusProgram, na základě kterého zákaznící získávají za nákupy body, za které mohou nakoupit zboží u kteréhokoliv obchodníka zapojeného do ShopCity BonusProgramu.

 
02.04.2007

Stránky města Jablonec n. N. získaly 1. místo v celostátním kole soutěže Zlatý erb

Webové stránky města Jablonec na Nisou, které využívají náš redakční systém Public4u, vyhrály celostátní kolo soutěže Zlatý erb. Je to další velký úspěch našeho redakčního systému, z kterého máme velkou radost.

 
 
as4u.cz, s.r.o. | tel.: +420 485 110 911 | e-mail: company@as4u.cz | Zásady ochrany osobních údajů
load