Aktuality

06.01.2012

Prohlížeč novin v redakčním systému

Pokud si chcete ve svém redakčním systému prolistovat vložený časopis nebo noviny, podívejte se na naši novou aplikaci a zavolejte nám.

 
18.10.2011

Mapy v Public4u

Do redakčního systému Public4u byl nově integrován mapový systém, který umožňuje jednoduše vložit, editovat a zobrazit Vaše data nad mapou. Mapa je k dispozici do měřítka 1:10000 a kromě zobrazení bodů, ploch nebo vektorů, umožňuje i další atraktivní funkce, jako je vyhledání nejbližšího bodu od určité adresy, vytvoření vrstev bodů a mnoho dalších užitečných funkcí. Vaše stránky tak můžete jednoduše obohatit o mapu prodejců Vašeho zboží s vyhledáním nejbližšího od dané adresy, mapu pokrytí signálem, trasu rozvozu a podobně. Pro města a obce je k dispozici celá sada nástrojů pro GIS.

 
03.06.2011

Profiauto - místo pro Vaši auto inzerci

Pro portál Profi.cz jsme spustili novou službu Auto Profi, která je zaměřena na inzerci osobních automobilů, užitkových automobilů ojetých i nových. Aplikace je postavena nad novou verzí redakčního systému s unikátním systémem listování v inzerátech.

 
str7 obr2
05.01.2011

Uzemní plán na webových stránkách

e-ÚP je mapová webová aplikace, která umožňuje snadné a uživatelsky přívětivé zobrazení územního plánu na webových stránkách města, obce. Jako referenční data je možné zobrazit orientační mapu města, katastrální mapu nebo ortofoto. Nad těmito základními vrstvami je možné zobrazit další informační vrstvy konceptu územního plánu, jako jsou územní studie, veřejně prospěšné stavby a další. Podívejte se na novou aplikaci a zavolejte nám.

 
13.08.2010

Povodně - srpen 2010

I naše klienty zasáhly ničivé povodně. Informace o možné pomoci najdete na jejich stránkách : Frýdlant v Čechách, Hejnice, Lázně Libverda.

 
03.03.2010

Změna názvu společnosti

Dovolujeme si Vás informovat, že s účinností od 3. 3. 2010 došlo u společnosti R-INCON Int., s.r.o. ke změně názvu na as4u.cz, s.r.o. s tím, že veškeré ostatní skutečnosti (sídlo, IČ, DIČ, čísla účtů, kontakty atd.) zůstávají nezměněny.

 
10.01.2010

Profily uživatelů a uživatelská komunita v redakčním systému Public4u

Redakční systém Public4u disponuje zcela nově balíkem komunitních funkcí. V rámci tohoto balíku jsou k dispozici uživatelské profily, možnosti nastavení uživatelského prostředí a mnoho dalších funkcí pro vytvoření a správu uživatelské komunity Vašeho portálu. Jako první začal tyto funkce využívat portál Asociace soukromého zemědělství.

 
20.10.2009

ONIF - nová možnost komunikace přes internet

Systém ONIF pokrývá potřeby firem i orgánů státní nebo veřejné správy všech velikostí a nabízí specializovaná řešení v oblasti online komunikace a sdílení dokumentů. Systém ONIF je možné plně integrovat s naším redakčním systémem Public4u. Skrze redakční systém je tak uživateli zcela nový komunikační kanál, který uživatelé stránek velmi ocení. Pokud budete mít zájem o více informací, kontaktujte naše obchodní oddělení.

 
07.04.2009

Ocenění ministra za nejlepší turistický portál pro rok 2009

Zvláštní cenou ministra pro místní rozvoj udělená ministrem Cyrilem Svobodou za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách při soutěži Zlatý erb byl oceněn turistický portál Libereckého kraje, který je postaven na našem zcela novém datovém skladu a využívá i booking-systemu k rezervacím ubytování. Gratulujeme.

 
06.04.2009

Druhé a čtvrté místo v celostátním kole Zlatého erbu 2009

Gratulujeme, téměř již tradičně, našemu dlouholetému klientovi Městu Jablonci nad Nisou k získání 2. místa v celostátním kole soutěže Zlatý erb. Na 4. místě, z čehož máme velikou radost,se umístil náš nový klient statutární město Přerov Též gratulujeme a těšíme se na další zajímavé podněty v rámci vylepšení našeho redakčního systému, aby hodnocení v příštím roce dopadlo minimálně tak úspěšně jako v roce letošním.

 
 
as4u.cz, s.r.o. | tel.: +420 485 110 911 | e-mail: company@as4u.cz | Zásady ochrany osobních údajů
load