Aktuality

10.09.2022

Pracovní příležitost - PHP programátor, programátor mobilních aplikací - Liberec

Máte zájem o perspektivní pracovní poměr? Hledáme programátora pro pobočku v Liberci zabývající se vývojem internetových aplikací. Požadavky: znalost PHP, jQuery, AJAX, XHTML a MySQL, objektově orientované programování, nezávislost na frameworcích. Výhodou je znalost programování pro platformu iOS i Android, základní znalost programování pro Windows. Pošlete nám svůj životopis na jobs@as4u.cz

 
10.05.2019

Změna sídla společnosti

Oznámení o změně sídla společnosti

 
26.06.2014

Nový informační kiosek v Šumperku

V Šumperku jsme postavili a zprovoznili nový informační kiosek. Kiosek je on-line připojen na webové stránky města i informačního centra. 

 
15.06.2014

On-line komunikace

Chcete komunikovat mezi úřadem a občanem on-line?
Chcete komunikovat mezi firmou a zákazníkem on-line?
Kontaktujte nás:
Tel: +420 485 110 911
email: company@as4u.cz

 
26.05.2014

Mobilní aplikace poznej město s bonusem

Mobilní aplikace „Poznej město s bonusem“ je zábavnou aplikací motivující k návštěvám vytipovaných míst v městě jako je muzeum, zámek, galerie apod. Cílem aplikace je zvýšení návštěvnosti vybraných míst turisty.
Kontaktujte nás: 
Tel: +420 485 110 911
email: company@as4u.cz 

 
02.05.2014

Mobilní aplikace MMVM (MojeMěstoVMobilu)

Rozšiřte web města a obce o mobilní aplikace. Dostupnost pro platformy Android, Windows a iOS. 
Kontaktujte nás:
Tel: +420 485 110 911
email: company@as4u.cz 

 
03.03.2014

Komplexní mapová informační aplikace

Komunikace  směrem k občanovi probíhá tak, že pracovník MU nebo MP může jednoduše zadat informaci do mapy, a to bodem, čarou nebo polygonem. K dané informací mohou samozřejmě zadat komentář případně zvolit ikonu. Typicky se jedná o vyznačení uzavírky a doporučené objížďky, umístění kontejnerů nebo svozových míst, čištění komunikací apod. Informace takto zadané se zobrazí v mapovém okně občanovy. Ukázka: http://www.sumperk.cz/cs/obcan/oznameni-nad-mapou.html Opačná forma komunikace umožňuje zaslat informaci o aktuálních požadavcích občanů pracovníkům města nebo městské policie. Typicky se jedná o hlášení špatného parkování, neuklizeného chodníku, nevyvezených kontejnerů až po rušení nočního klidu. Aplikace poskytuje i zpětnou vazbu pro veřejnost o přijatých požadavcích a stavu jejich řešení.
Ukázka: http://www.sumperk.cz/cs/obcan/pozadavky-obcanu.html Aplikace je plně integrována do redakčního systému Public4u ale je ji možné provozovat i zcela mimo tento redakční systém případně integrovat do jiného redakčního systému.

 
28.02.2014

Získejte web města nebo obce ZDARMA s podporou profesionálů

Pro obce a města do 3 tis. obyvatel jsme připravili zajímavou možnost,jak minimalizovat finanční náklady, kvalitně se prezentovat a současně splnit i požadavky dané zákonem. Zapojte se do projektu Moje město, moje obec a získejte kvalitní internetové stránky města zdarma včetně požadovaných prvků, jako je Úřední deska, Registr oznámení veřejných funkcionářů, Organizační struktura, Životní situace a další.
Seznamte se s podrobnostmi  a kontaktujte nás.

 
10.04.2013

Perspektivní pracovní příležitost - programátor mobilních aplikací

Máte zájem o perspektivní pracovní poměr nebo zajímavou brigádu?Hledáme programátory pro pobočku v Liberci zabývající se vývojem mobilních aplikací. Předpoklad: znalost programování pro platformu iOS i Android, základní znalost programování pro Windows. Nástup možný ihned. Kontaktujte nás: 485 110 911, jobs@as4u.cz 

 
07.02.2012

Nová varianta modulu Úřední desky

Připravili jsme pro vás, a zejména pro občany, zajímavou verzi modulu Úřední deska. Je zobrazena celá na jedné stránce a je vybavena prvky accesskey, tedy ovládání celé části vyhledávání z klávesnice (např. ALT + n přejde rovnou na zadávání vyhledavaného textu).
Jak nová Úřední deska vypadá v praxi můžete vidět na www.praha11.cz. Chcete mít tuto variantu úřední desky na stránkách vašeho města či obce? Neváhejte nás kontaktovat.

 
1 2 3 4 5 6 [...] 8 starší
 
as4u.cz, s.r.o. | tel.: +420 485 110 911 | e-mail: company@as4u.cz | Zásady ochrany osobních údajů
load